Bokenäsfamiljen

Vår personal är våra superhjältar. De har ett alldeles speciellt sätt att skapa en familjär känsla som smittar av sig på gästerna.

Våra medarbetare

Det är vi som är Bokenäsfamiljen

Tomas Eriksson
Hotellchef

tomas@bokenaset.com

F.d. elitcyklist och pappa till två goa barn. Bor i excel, men även i Uddevalla. Passion för det där lilla extra och är en genuin prylfantast med fötterna på jorden, och huvudet bland molnen. 

Emma Nilsson
Kock

koket@bokenaset.com

David Heidenfors
VD

david@bokenaset.com

OCR-löpande marknadsekonom från Göteborg som älskar vaniljsås med äppelpaj. Gillar även långa skogspromenader och mysiga hemmakvällar. 

Tilda Janzon
Hovmästare

tilda@bokenaset.com

 

Luis Caeiro
House Keeping

housekeeping@bokenaset.com

 

Linn C Edvardsson
Destinationschef

linn@bokenaset.com

 

Jenny Glantz
Säljansvarig privatbokning

jenny@bokenaset.com

På fritiden renoverar hon sitt hus och har precis insett wow-effekten av att måla tak i andra färger än vitt. Mamma till Charlie. 

Christian Farby
Försäljningschef

christian@bokenaset.com

3-barnspappa från Göteborg som gärna lämnar så lite som möjligt åt slumpen. När han utövar fritid gör han helst detta med TV-spel i mysbyxor, eller renoverar sitt lantställe där smultronen växer. 

Jessica Broman
Ekonomiansvarig

ekonomi@bokenaset.com

 

Tony Mortensen 
Köksmästare 

koket@bokenaset.com

 

Josefine Dereke
Konferensansvarig

josefine@bokenaset.com